Welcome and Enjoy our Site
 
ForumPortalCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nje Trick Interesant Nga Microsoft Word

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Stxx.1 |GjaKoWaR!!1
Super Moderator
Super Moderator
avatar

Numri i postimeve : 80
Join date : 02/06/2009
Age : 23
Location : GjaKoVaa Kuqe :D

MesazhTitulli: Nje Trick Interesant Nga Microsoft Word   Tue Jun 02, 2009 11:12 am

Si Fillim Hapeni

Microsoft Word-in

shtypne kete Kod:

=rand(200,99)

Pastaj Prekni ENTER:

Dhe shikoni se qfar do te Ndodh?

E shihni sa pak shkronja do Dalin Very Happy
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Nje Trick Interesant Nga Microsoft Word
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Blerim Uka: Kanuni është shumë interesant për lexim
» Te panjohurat e fotografeve korcare- nga Oliverta Lila, Nje hulumtim mjaft interesant e vlera historike, nga Niko Kotherja

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
K0s0va HacK3rs :: ..::Tema Te Ndryshme::.. :: Tricks Per PC-
Kërce tek: